Doplnky k strechám

Strechu netvorí len strešná krytina, ale aj veľmi dôležité strešné doplnky a príslušenstvo. Presvedčte sa, či bude Vaša nová strecha obsahovať potrebné klampiarske, odvetrávacie a tesniace prvky, dostatočné množstvo skrutiek a samozrejme vhodnú podstrešnú fóliu. Vyhnete sa tak riziku a možným problémom, čo može v konečnom dôsledku pre Vás znamenať vyhodené peniaze. Mnoho predajcov krytín sa snaží Vaše peniaze šetriť práve tu, čo je v skutočnosti vidieť na relatívne dobrých cenových ponukách ale realita môže byť iná v nedokonalom strešnom plášti a tým problémami v budúcnosti.

Strešný systém musí byť kompletný, aby plnil 100%-ne svoju funkciu. Pri kúpe strešnej krytiny buďte náročný či už z hľadiska funkčnosti, tepelnotechnických vlastností alebo z pohľadu designu. Kompromisy tu nie sú na mieste.

Vo svete striech pribudlo množstvo vylepšení a kvalita materiálu, pre ich výrobu, sa posúva míľovými krokmi vpred. Kvalitní výrobcovia dnes ponúkajú kompletné strešné systémy, ktoré majú technicky a konštrukčne doriešený každý detail. Pod strechu nesmie preniknúť ani kvapka vody, takže anténa či konzola prestupujúca cez strechu už nie je problém. Vhodná strešná priechodka dokonale kopíruje tvar strechy čím zabezpečí maximálnu izoláciu v tomto mieste.

Naša spoločnosť disponuje s ohýbačkou od popredného výrobcu českej spoločnosti Bří Švarcové preto Vieme vyriešiť akýkoľvek detail na Vašej streche. Samozrejmosťou je kompletné portfólio strešných doplnkov od fólie, vetracích pásov do hrebeňa, vetracích mriežok a hrebeňov na spodnú časť strechy taktiež kotviacich skrutiek s hliníkovými hlavičkami až po ukončenia nárožia a hrebeňa.

 <<< naspäť