Strešná krytina

Ponúkame strešné krytiny Betónové, Keramické, Plechové, Asfaltové a samozrejme Plechové.

Mediterran je slovenský výrobca betónových strešných krytín. Základná ponuka je rozdelená do troch rôznych kvalitných úprav. Základná úprava je Vlčanka. Je to najlacnejšie avšak nie moc kvalitné riešenie. Druhá povrchová úprava je Colorsystém. Ide o strednú kvalitu s kvalitnejšou povrchovou úpravou.Najvyšší stupeň dnešných technologických znalostí predstavujúca povrchová úprava  EVO svojimi viacerými vlastnosťami prevyšuje svoju dobu. Prostredníctvom nej je možné vytvoriť povrch, ktorý svojou vypracovanosťou a použitými základnými materiálmi súčasne predstavuje najvyššiu kvalitu.

Keramické krásky Roben ide o nemeckého výrobcu keramických produktov. Jeden z produktov tejto spoločnosti patrí strešná krytina. Existuje niekoľko modelov v dvoch úpravách a to engoba a glazúra. Roben má dva prevedenia nižsia vlna Piemont a druhá vyššia vlna Monza plus. Tieto škridle sú vyrábané v ultramodernom závode v Srode Slanskej v Poľsku pri nálezisku vysokokvalitnej hliny. Táto škridla či už v prevedení Engoba alebo Glazúra patrí medzi to najkvalitnejšie čo môžete na Slovenskom trhu dostať samozrejme v primeranej cene, ktorá sa nedá porovnať oprtoti konkurencii v tej istej kvalite.

Lindab je výrobcom plechových krytín so sídlom v Jamníku okres Spišská Nová Ves. Spoločnosť Lindab je výrobca plechových krytín a dlhoročnou tradíciou, ktorá na Slovenský trh vstúpila kúpou slovenského spoločnosti Rova. Lindab ponúka strešné krytiny veľkoformátové s kotvením do krytiny z vrchu a ako jediný výrobca tiež krytinu maloformátovú Goodlock s kotvením, ktoré je prekryté samostatnou tabuľou strešnej krytiny. Naša spoločnosť sa venuje dlhodobo montáži tejto zložitej ale zato veľmi efektnej strešnej krytiny. Za niekoľko rokov sme si našli svoj vlastný systém a grif.

Blachprofil 2 je poľský producent plechovej strešnej krytiny z renovovaných hutí US Steel, Arcelor Mittal, Thyssen Krupp alebo Marcegaglia. Jedná sa o krytiny presnou zámkou jednoduchou montážou a vysokou kvalitou. Sú obľúbené u montážnikov a tiež zákazníkov z dôvodu jednoduchosti samostatnej montáže a tiež ich priaznivých cien. Svedčí o tom viac než 130 predaných striech za rok 2013.<<< naspäť